Gebze Nakliyat Ambarı, Gebze Ambar Firmaları

Gebze Nakliyat Ambarı

Gebze Nakliyat Ambarı

Gebze Nakliyat Ambarı olarak Tüm Türkiyeye Nakliyat ve Ambar Hizmeti Verilmekteyiz. Gebze başta olmak üzere İstanbul ve Tüm Marmara Bölgesinden Tüm Türkiyeye her türlü yük taşımacılığı yapmaktayız. Sadece Gebze Nakliyesi değil Gebze Yol güzergahındaki tüm il ve ilçelere araçlarımız uğramaktadır. Yükünüze uygun araç filomuz uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Uygun Fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimizden sizden yararlanabilirsiniz.

İstediğiniz noktaya giden yükünüzü bizim dönüş araçlarımıza yarı fiyatına taşıtabilirsini.hacmi ve ağırlığı tespit edilmektedir. Sonra yükünüze uygun araç ayarlanır. Eğer yükünüz hafif ve hacmi küçük ise veya yeriniz büyük tır ve kamyonun giremeyeceği kadar dar ise küçük kamyonetlerimizle adresinizden alınmaktadır. Sonra dilediğiniz il veya ilçe adresine veya o yönde giden araçlarımıza sevk edilip araçlarımız teslimatlar için yola koyulmaktadır. 24 saat veya aracımızın gideceği yol mesafesine göre en geç 48 saat içerisinde istediğiniz noktaya sevk edilmektedir. Gebze Nakliyat Ambarı olarak verdiğimiz hizmet ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir ve memnun kalmanız için elimizden ne geliyorsa yapmak bizim bir görevimizdir.

Dönüş aracı Nedir ? dönüş aracı dediğimiz olay tüm Türkiyenin bölgelerinden Marmara Bölgesine yük getiren araçlarımız yolda yaptığı yemek, mazot, hgs, ve çeşitli yol masrafları vardır. Bu masrafları geri kendi bölgesine döndüğü zaman karşılayacağı bir yük götürmek zorundadır. Böylece araçlarımızın uğrama noktası olan Gebze Nakliyeciler Sitesi tüm Türkiyeye tüm bölgelerimize çeşitli yük transferi yapmaktadır. Yükünüzü dönüş araçlarımıza verelim hem siz kar edin hemde Biz. Artık Gebze Nakliyat Ambarı ile yükünüz yerde kalmasın. dürüst çalışmayı, kaliteli hizmeti, hızlı sevkiyatı, müşteri memnuniyetini  bir prensip edinip işimizin başında durmaktayız ve işimizi takip etmekteyiz.


ŞEHİRİÇİ ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Araç Talep Formu

* zorunlu alanı gösterir