HAKKIMIZDA

Marmara Nakliyat

Marmara Nakliyat

Misyonumuz: Firmamız Kocaeli Gebze ilçesinde kurulmuş olup Türkiyenin bütün bölgelerine 81 il vede ilçelerine hızlı vede zamanında sevkiyat hizmeti vermekte olmaktadır.Ayrıca alanında vede sektöründe bulunan bütün nakliye firmalarını kendisine örnek alıp fakat bu firmalardan farklılık yaratmaktadır.Hızlı vede güvenilir nakliye sağlamaktadır. Bilindiği gibi Türkiye’nin imalatının yüzde 70 fabrikalarının sevkiyatı diğer bölgelere buradan yapılmaktadır. Firmamızda bu bölgede bir çok fabrika taşımacılığı yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli olup müşterilerimizin bizi başkalarına tavsiye etmesi için nakliye sektöründe sürekli yenilik yapmak amacımızdır.

Vizyonumuz: Şehirler arası parsiyel vede komple yüklerde alternatif lojistik hizmeti sunmak.
Deneyimli şoförler kadrosuyla zamanında ulaşım sağlamak. Firmalardan aldığımız yükleri kendi
malzemelerimiz gibi zamanında gideceği yerlere zarar gelmeden sevkiyatını sağlamaktır.Bunun için elimizden
ne geliyorsa en iyi bir şekilde yapmak bizim görevlerimizden biridir.

Müşterilerimizden aldığımız paletli- paletsiz kuru yük parsiyel yük her türlü malzemelerimizi zamnında
itina ile güvenilir bir şekilde gidecek olan yerlere teslım etmek.Birinci sırada olan önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup müşterilerimizin de bizi başka firmalara tavsiye etmesidir.Dinamikçi Yenilikçi vede gelişimi süreklilik haline getiren bir kurumsal firma olmaktır.

Hedeflerimiz: Nakliye vede ambar sektöründe çalıştığımız bölgelerde lider bir firma olmak.
Müşteri memnuniyeti ve de sektörde yenilikçi bir politika sergilemek. Bütün Müşterilerimize ayrım gözetmeksizin nakliyede fiyatları en alt seviyeden taşımaktır. Lojistik firmaları bügüne kadar nakliyesi olan firmalara fiyatı en yüksek seviyeden verdiği için bizim hedefimiz bunu alt seviyelere çekmektir.

Marmara Nakliyat Kocaeli Gebze ilçesinde kurulmuş olup,o günden bu güne sayısız firmaların her türlü kuru yük ,ambar yükü, parsiyel yük,paletli yük,vede komple araç temini Türkiyemizin bütün il vede ilçelerine ayrım gözetmeksizin nakliye seferleri yapmıştır.Firmamızın Kurucusu Enes Ülkü kendisi o günden bugüne hala işinin başında olup siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firmamızın çalışma bölgeleri Marmara bölgesi, ege bölgesi, Akdeniz bölgesi, İç Anadolu bölgesi, Doğu Anadolu bölgesi, Güneydoğu  Anadolu bölgesi, Karadeniz bölgesi olup,bu bölgelerin tüm il vede ilçelerine yaygın araç filosu ile hizmet vermektedir.

Bizi Neden Seçmelisiniz ?

  • Türkiye’nin her bölgesine güvenli ve kaliteli nakliye hizmeti götürüyoruz.
  • Eşyalarınızı sigortalayarak olası hasarlara karşı zarar görmenizi engelliyoruz.
  •  Doğru ve kaliteli ambalaj tekniği ve ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı aldığımız hali ile teslim ediyoruz.
  • Depolama hizmetlerimizde eşya hacminize uygun depo alanlarımızla eşyalarınızı en uygun ortamlarda istediğiniz kadar muhafaza ediyoruz.
  • Parsiyel ve ofis taşımacılığı da yaparak itina ile eşyalarınızı yeni adresine teslim ediyoruz.
  • En hesaplı fiyatlarla nakliye ve ambar hizmeti veriyoruz.
  • Profesyonel ekibimiz ve güçlü alt yapımızla her zaman yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

ŞEHİRİÇİ ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Araç Talep Formu

* zorunlu alanı gösterir